Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

Kosmetika

Naše filozofie

Obličej prozrazuje, jakou péči mu (a potažmo i sobě) věnujete. Čtete-li tyto řádky, věříme, že i pro Vás je udržovaná pokožka obličeje důležitá. A jsme přesvědčeni, že – stejně jako my – nejste zastánci nahodilých kosmetických ošetření a neočekáváte zázraky na počkání za nejnižší možnou cenu.

Velice rádi bychom s Vámi profesionálně zkonzultovali stav Vaší pleti. Vyslechneme Vás, jak jste s kvalitou své pleti spokojeni a navrhneme, jak stav pleti zlepšit či dokonce změnit. Každému kosmetickému ošetření u nás předchází měření pleti analyzérem, které je v ceně ošetření a zjistí její skutečný stav. Na základě hodnot měření Vám pak doporučíme salonní ošetření, které je pro Vás v danou chvíli vhodné. Budete-li mít zájem, pro určitý časový horizont je možné naplánovat dlouhodobější kúru (např. hydratační kúru či chemický peeling) a domácí kosmetickou péči tak, abychom se přiblížili Vašim cílům a přáním. Naučíme Vás také, jak se o pleť starat. Máme řešení pro všechny typy pleti - od suché po mastnou, aknózní, citlivou, pleť nadměrně pigmentovanou či zralou. Poradíme si i s dalšími nedokonalostmi.

Před každou návštěvou s Vámi projdeme cenovou kalkulaci ošetření, aby nedošlo k zbytečnému nedorozumění. Jsme si však jisti, že kosmetické ošetření pro Vás nebude znamenat zbytečný výdaj, ale investici, která dává smysl a bude Vám – kromě bezchybné a zdravím zářící pleti – přinášet radost i komplimenty. Při skloubení pravidelné salonní a domácí péče s optimálními přípravky – kde každý krok má své opodstatnění – budete překvapeni dlouhodobě kvalitními až nadstandardními výsledky. A čím krásnější budete, tím lépe se budete i cítit.

Přijďte nás navštívit, odcházet budete vždy o něco krásnější a spokojenější!

Přístrojová analýza pleti

Při všech kosmetických ošetřeních vždy provádíme analýzu pleti zdarma. Budete-li si přát zjistit stav Vaší pleti bez ošetření, je možné domluvit si placenou konzultaci. 

Použití přístrojové analýzy pleti znamená určit správnou diagnózu pokožky, což umožňuje stanovit optimální postup při kosmetické péči a výběru kosmetických produktů. Analyzér pleti zpřesňuje odhad typu pleti a snižuje riziko chyby. Navíc podává číselné hodnoty jednotlivých kožních parametrů (např. maz nebo hydratace) a je tedy schopen přesně změřit rozdíly hodnot při opakovaných měřeních.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvukovou špachtli používáme běžně během většiny kosmetických ošetření, vždy však po přístrojové analýze a zvážení aktuálního stavu Vaší pleti. Výsledky ošetření ultrazvukovou špachtlí jistě příjemně překvapí i Vás. Ošetření je šetrná metoda, která je vhodná a účinná pro všechny věkové kategorie či všechny typy pleti. Výsledky jsou viditelné hned po ošetření – pleť je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a působí zdravým dojmem. 

Ultrazvuk působí na pokožku jemnými vysokofrekvenčními vibracemi o frekvenci 28 000 kmitů za minutu a vyvolává mechanické kmitání o frekvenci tisíci kmitů za minutu. Účinně tak napomáhá při odstranění nečistot, povrchových odumřelých buněk, ucpaných pórů a nadměrně zrohovatělé vrstvy kůže. Jeho použití relaxuje vrásky, poskytuje kompletní regeneraci kůže a osvědčuje se při zapracovávání účinných látek. Prostupnost ultrazvuku zajišťuje, že nejen kůži čistí, ale také ji masíruje.

  • Odstraňuje nečistoty a uvolňuje póry
  • Zapracovává aktivní látky hlouběji do pleti k živým buňkám, tzn. mnohonásobně zvyšuje účinnost kosmetických přípravků
  • Intenzivně regeneruje a zpomaluje proces stárnutí pleti
  • Zlepšuje pružnost pleti
  • Vyhlazuje jemné a hlubší vrásky či jizvy po akné, trudovitou nebo nerovnou plet
  • Zmírňuje nežádoucí pigmentace
  • Aktivuje buněčnou obnovu pleti 

Kontraindikace:

  • kardiostimulátor
  • epilepsie
  • ekzémy a alergické stavy

Beautiful Brows

Budete-li mít zájem, při návštěvě u nás si můžete zdarma vyzkoušet aplikaci Beautiful Brows, kterou Vám s radostí představujeme! Jedná se o speciální make-up sadu na dokonalé obočí. Konečně můžete vyřešit barvu i tvar Vašeho obočí a to během pouhé minuty! Ráno pomocí šablonky a štětečku nanesete pigment a rozjasňovač, večer odlíčíte. Make-up odolá vodě, potu i otěru a můžete ho pořídit v profesionálním nebo cestovním balení. Budete-li chtít, pořídit si můžete obě verze! V případě, že Vám pigment dojde nebo ztratíte štěteček, sadu lze znovu doplnit. V našem salonu rádi pomůžeme najít ten pravý odstín právě pro Vás a celou sadu můžete samozřejmě koupit přímo u nás za internetové ceny.

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner