Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

Cvičení

Přijďte si s námi zacvičit poweryogu nebo strečink s prvky yogy, zohledňujeme fyzioterapeutický přístup! V nabídce je též tradiční čínské cvičení čchi-kung. Během fyzického cvičení bude prostor i na meditaci. Cvičíme v Extrifit Gymu, Yogadream, Performance Power Centru a Centru nových sportů. Stačí si jen vybrat druh cvičení, který Vás oslovuje a vyhovující čas. S námi můžete odpočívat také aktivně! Pokud jste nikdy necvičili, nebojte se nás kontaktovat, rádi Vás budeme informovat o vybrané aktivitě detailněji. Zacvičit si s námi můžete i v pohodlí a soukromí Vašeho domova nebo v kanceláři.

Poweryoga a Strečink s prvky yogy

Posilující trénink pro pružné tělo bez zkrácených svalů a bolavých zad je skvělou kompenzací pro ty, kteří jsou jednostranně přetíženi z pracovního procesu. Naše poweryoga je určena všem, kteří čas od času trpí tělesným nekomfortem. Nabízíme individuální přístup s modifikacemi pro každého. Lekce se skládá z vyváženého mixu jógových pozic v plynulém sledu: předklony a záklony, úklony, rotace, natahování páteře do dálky, cviky s hlavou pod úrovní srdce a balanční cvičení. Protáhneme celé tělo a jako bonus posílíme i střed těla.

Cvičení je spíše dynamické, což však neznamená snížení kvality protažení. Jsou tu výdrže, kde bude čas na vyladění detailu a precizní provedení. Ke konci lekce se tempo zvolní a protažení bude více statické. Jednotlivé pozice neprotahují či neposilují jen jednu svalovou partii a jsou často upraveny tak, aby bylo cvičení spíše jemnější a mohl je zvládnout úplně každý. Zaměřujeme se hlavně na šetrné uvolnění ramen a kyčlí, protažení hrudníku, zad a nohou. I pokročilí cvičenci si však přijdou na své.

Budete se cítit uvolněně, protaženě a zároveň odpočatě. Veškerá ztuhlost zmizí, budete mít pružné tělo a lehký krok, správné držení těla bez bolestí zad. Rozsah pohybů se zvětší a klouby budou příjemně uvolněné. Vaše psychická odolnost i fyzická kondice budou subjektivně (a často i objektivně) lepší.

Více info o cvičení podá Ester na 604 555 029, rezervace cvičení je vždy nutná. 

  • pondělí: 16.00 - 17.00 v Extrifit Gymu, rezervace na 604 555 029
  • středa: 6.45 ‐ 7.45 v Extrifit Gymu, rezervace na 604 555 029 
  • čtvrtek: 19.30 ‐ 20.30 v Centru nových sportů, rezervace na 775 661 081
  • neděle: 8.30 - 9.30 v Centru nových sportů, rezervace na 775 661 081

     

Čchi-kung

Ve světě, kde nic není trvalé a vše se mění, se můžeme cítit nejistí, ztracení a nespokojení. Jak tedy ve zmatku dnešního světa znovu nalézt pevnou půdu pod nohama a správný směr, kudy se vydat?

Čchi-kung je starodávné cvičení, při kterém se učíme pracovat s dechem a myslí zaměřené na kultivaci životní síly čchi, rozvoj lidského potenciálu, a harmonie v každodenním životě. Pravidelným cvičením můžeme dojít k hlubšímu porozumění sebe sama, svých problémům a jejich příčinám. Cvičeni čchi-kung nabízí život v harmonii a míru, protože udržuje tělo i mysl v dokonalé rovnováze

Načerpejte snadno životní energii a uzdravte tělo i mysl. Buďte v dobré kondici a předcházejte nemocem, zvládejte stres a zbavte se jeho následků. Zklidněte emoce a rozviňte duševní pohodu. Zlepšete paměť a soustředění, podpořte svůj duchovní růst a potenciál sexuální energie. Jednoduše zvyšte kvalitu svého života. 

Více info o cvičení podá Soňa na 728 961 559, rezervace je vždy nutná.

  • ve středu od 17.15 do 18.45 v Yogadream, rezervace na 604 729 662.

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner