Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

Dermokosmetika Syncare

SYNCARE je přírodní kosmetika s dotykem medicíny a první česká dermokosmetika. Přípravky této značky se spolupodílí na udržení a popřípadě na obnově kožní bariéry s respektem ke všem funkcím kůže. Rodinný podnik SYNCARE je výhradně v českých rukou. 95 % výrobků je bez parfemace a rozsáhlá část přípravků v kvalitě BIO. Při výrobě jsou v maximální míře využívány přírodní suroviny rostlinného původu. SYNCARE umí také bezchybně pečovat o hraniční stavy pokožky a jistě oceníte fakt, že klade důraz na maximální energetickou šetrnost při výrobě a vybírá snadno rozložitelné suroviny i obaly. Co víc si přát? Nechte se příjemně překvapit, poměr ceny a kvality je bezkonkurenční! Nechte rozehrát Vaši přirozenou krásu! Nechte se hýčkat! Všechna naše ošetření SYNCARE jsou v délce 105 minut a kromě jiného zahrnují i úvodní masáž zad

Ošetření citlivé pleti

Ošetření je vhodné i k dlouhodobému zklidnění přecitlivělé nebo podrážděné pleti či pro perimenopauzální pleť. Odstraní jakékoli nepříjemné pocity pnutí a pleti přináší okamžitou úlevu a zdravý pěstěný vzhled. Toto ošetření je snášeno velmi dobře a bez podráždění každým typem pleti. Bývá doporučeno i jako Vaše první ošetření v našem salonu – a to hlavně v případě, že jste kosmetické ošetření neabsolvovala během posledních několika měsíců či si budete přát nastoupit v našem salonu speciální kosmetickou kúru či další pravidelná kosmetická ošetření.

105 minutové ošetření obsahuje: úvodní odličovací masáž, čištění a tonizace, úprava a eventuální barvení obočí, jemný enzymatický peeling nebo gomáž, eventuálně otevření pleti změkčujícím gelem a šetrné čištění ultrazvukovou špachtlí, radiofrekvence, zapracování ampulárního séra, zklidňující maska, jemná masáž dekoltu, krku a obličeje, zklidňující krém, případně lehký make-up a nalíčení.

Ošetření kuperózní pleti a pleti s tendencí k tvorbě žilek

Kuperózní pleť s trvale rozšířenými a kůží prosvítajícími drobnými cévkami (kapilárami) ošetřujeme velice šetrnou a kvalitní kosmetikou bez parfemace a parabenů, která nenaruší ochrannou bariéru pokožky, ale zároveň pleť dokonale vyživí. I přes nepříznivé faktory prostředí či genetiky není problém docílit, aby tento typ pleti vypadal zdravě. Naše ošetření posílí kapilární stěny cév, zamezí jejich praskání a tvorbě mikrosraženin, celkově zlepší jejich pružnost. Odstraníme zarudnutí i překrvení pleti a snížíme její reaktivitu. Bereme v úvahu, že kuperózní pleť je vždy pletí citlivou a ve většině případů ji tedy ošetřujeme jako citlivou pokožku s doplňujícím ošetřením zaměřeným na prevenci rozvoje žilek. 

105 minutové ošetření zahrnuje: úvodní odličovací masáž, čištění a tonizace, úprava a eventuální barvení obočí, jemný enzymatický peeling nebo gomáž, eventuálně otevření pleti speciálním změkčujícím gelem a šetrné čištění ultrazvukovou špachtlí, radiofrekvence, zapracování ampulárního séra, maska zpevňující cévní stěny, jemná masáž dekoltu, krku a obličeje - vždy s ohledem na rozsah kuperózy, zklidňující krém s vysokým ochranným faktorem, případně lehký make-up a nalíčení.

Ošetření suché a dehydrované pleti

Suchá pleť souvisí se schopností kůže poutat vodu a je vždy vystavena vyššímu riziku podráždění pleti. Naše ošetření je vždy zcela bez přípravků s parfémy. Tento typ pleti naopak zvyšuje promaštění a vláčnost pomocí přípravků s optimálním podílem přírodních tuků a látek se schopností poutat vodu. Po ošetření je elasticita pleti významně zlepšena a kožní bariéra posílena. Povrch kůže je vyhlazen a jemné vrásky vyhlazeny. Též chybí původní matný vzhled a případné jemné šupinky.

105 minutové ošetření zahrnuje: úvodní odličovací masáž, čištění a tonizace, úprava a eventuální barvení obočí, jemný enzymatický peeling nebo gomáž, eventuálně otevření pleti speciálním změkčujícím gelem a šetrné čištění ultrazvukovou špachtlí, radiofrekvence, zapracování ampulárního séra, maska liftingová či revitalizační, masáž rukou či chodidel, jemná masáž dekoltu, krku a obličeje, vhodný hydratační krém a lehký make-up.

Ošetření mastné a smíšené pleti

Vzhled mastné pokožky je mastný až oleózní – ve všech partiích obličeje – a může působit zhrubělým dojmem. Póry jsou viditelné, plné či prázdné. Časté jsou šupiny v obočí, na hranici čela a vlasů, v nosolícních rýhách. Zde bývá pokožka i zarudlá. U smíšené pleti je v T-zóně vzhled shodný s pletí mastnou. Mimo T-zónu bývají projevy různé intenzity ve škále suchá až mastná pleť. Častý je sklon k akné, seboroické dermatitidě (zánětlivé onemocnění spojené s nadměrným mazotokem), ucpávání póru mazem a nečistotami. Zvláště u velmi mastné pleti se známkami seborei může být zvýšena citlivost.

Čištění tohoto typu pleti je velice důležité. Výsledkem by měla být pleť zbavená nadměrného povrchového mazu, uvolnění uzavřených komedonů a jejich exprimace, šetrné potlačení činnosti mazových žláz, snížení mazotoku. Nesprávným výsledkem však často bývá výrazné podráždění pleti a její nadměrné přesušení a díky špatným čistícím postupům i reaktivní zvýšení tvorby mazu.

105 minutové ošetření zahrnuje: úvodní odličovací masáž, čištění a tonizace, úprava a eventuální barvení obočí, otevření pleti speciálním změkčujícím gelem a šetrné čištění ultrazvukovou špachtlí (na rozdíl od mechanické exprimace nedráždí mazovou žlázu), zapracování ampulárního adstringentního séra, maska, jemná masáž dekoltu, krku a obličeje, vhodný liporedukující krém či krém pro dlouhodobé snížení mazu, případně lehký nekomedogenní make-up a líčení.

Nejúčinnější čištění tohoto typu pleti je s přípravky AHA obnovující peeling. Ošetření nabízíme v sekci Chemický peeling.

Sezonní ošetření pleti

Pleť vypadá v každém ročním období jinak, ale má i odlišné potřeby a od toho je nutné odvíjet péči o ni. Naše sezonní ošetření reflektuje tuto skutečnost a připraví Vaši pleť do dalšího ročního období tak, aby pokožka nebyla zbytečně šokována změnou teploty či dalšími nepříznivými meteorologickými vlivy. Během tohoto ošetření bude třeba hlavně doplnit a dodat pleti potřebné látky pro regeneraci. Také napravíme to, co na Vaší pokožce eventuálně zanechalo předchozí období, ošetření bude lehce intenzivnější a celkově přizpůsobeno zvýšeným potřebám pleti.

105 minutové ošetření zahrnuje: úvodní odličovací masáž, čištění a tonizace, úprava a eventuální barvení obočí, jemný enzymatický peeling nebo gomáž, eventuálně otevření pleti speciálním změkčujícím gelem a šetrné čištění ultrazvukovou špachtlí, zapracování ampulárního séra, regenerační maska s vitamíny a silně antioxidačními látkami, jemná masáž dekoltu, krku a obličeje, vhodný krém, případně lehký make-up a nalíčení.

 

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner