Čtete-li tyto řádky, věříme, že i pro Vás je udržovaná pokožka obličeje důležitá. A jsme přesvědčeni, že – stejně jako my – nejste zastánci nahodilých kosmetických ošetření.

Velice rádi bychom s Vámi profesionálně zkonzultovali stav Vaší pleti. Vyslechneme Vás, jak jste s kvalitou své pleti spokojeni a navrhneme, jak stav pleti zlepšit či dokonce změnit. Každému kosmetickému ošetření u nás předchází diagnostika pleti, která je v ceně ošetření. Dozvíte se, jaký je typ Vaší pleti a její skutečný aktuální stav. Na základě tohoto pak doporučíme salonní ošetření, které je pro Vás v danou chvíli vhodné.

Salonní a domácí kosmetická péče

Máme řešení pro všechny typy pleti – od extrémně suché po mastnou až aknózní, citlivou, pleť nadměrně pigmentovanou. Poradíme si i s dalšími nedokonalostmi.

Budete-li mít zájem, je možné naplánovat dlouhodobější kúru (např. hydratační kúru, sérii chemických peelingů, radiofrekvenčních ošetření či procedury s PDT lampou) tak, abychom se přiblížili Vašim cílům a přáním.

Při skloubení pravidelné salonní a domácí péče s optimálními přípravky – kde každý krok má své opodstatnění – budete překvapeni dlouhodobě kvalitními a nadstandardními výsledky.

Přístroje a nechirurgický lifting

Naši práci umíme zefektivnit pomocí přístrojů (ultrazvuková špachtle či radiofrekvence), které násobí účinky kosmetiky. Jsou neinvazivní, bezbolestné a zcela bez vedlejších účinků. Nabízíme i ryze přístrojová ošetření – vše bez injekcí, anestezie či rekonvalescence. Výsledky tohoto typu ošetření jsou srovnatelné s plastickými operacemi a naprosto předčí Vaše očekávání.

HIFU fokusovaný ultrazvuk – zasahuje až 4,5 mm pod pokožku do vrstvy SMAS. Změnou struktury tkáně zajistí efekt omlazení, výrazný liftingový efekt a zpevnění kůže zevnitř. Nově vytvořený kolagen postupně vypne a zpevní pokožku.

THERMAGE působí v hlubokých vrstvách kůže a je účinnější než laser. Umí omladit celý obličej či jeho jednotlivé části – oblast očí, dekolt, krk. Pokožka je také jemnější a pevnější. Tělo spouští vlastní mechanismus tvorby kolagenu a využívá tak svoji přirozenou regenerační schopnost.

zpět na úvodní stranu