Jednorázové přístrojové ošetření

Ošetření s dermálním specialistou. Ošetření trvá 30-90 minut, finální výsledek se vyvíjí po dobu následujících 2-3 měsíců. Výsledek přetrvává až několik let a ošetření lze opakovat nejdříve za 6 měsíců. Ošetření doporučujeme opakovat po 1 roce a kombinovat ho s ošetřením ULTRA RF.

Omlazení
bez anestezie a injekcí

Pružnost a elasticita

Hladká pleť

Hifu fokusovaný ultrazvuk

Fokusovaný ultrazvuk HIFU poskytuje nízkou hladinu tepla pod povrchem kůže pro podporu růstu nového kolagenu. Na pokožku certifikovaný terapeut přiloží hlavici, kterou jsou vysílány cílené ultrazvukové pulzy až do hloubky podpůrné tkáně (4,5 mm). Svrchní části kůže zůstávají nedotčené. Pokožka reaguje na danou energii stažením a současně tvoří nový kolagen, díky kterému se pokožka zpevní a vypne.

Hlavice HIFU je přikládána na přesně vymezená místa a naruší buněčnou membránu tukové buňky, tuk se dostává do mezibuněčného prostoru. Klient působení vnímá jako velmi lehké chvění. Dochází k výraznému vyhlazení celulitidy a redukci tukových buněk těžce ovlivnitelných cvičením.

Klientka může vnímat lehké štípání nebo pnutí. Tento vjem je dočasný a signalizuje, že došlo k zasažení správných vrstev pokožky. Po zákroku nejsou žádná speciální opatření a můžete pokračovat ve svých běžných činnostech.

V den procedury doporučujeme klidový režim a vynechat líčení.

Kontraindikace

Těhotenství, epilepsie a další nervové poruchy, autoimunitní a onkologická onemocnění, implantáty v místě aplikace, nemoci srdce, ledvin, jater, oběhové soustavy a další infekční a jiná závažná onemocnění, žilky a rosacea.

Cena

Ošetření očního okolí

3 900 Kč 

Ošetření obličeje

4 990 Kč 

Kompletní ošetření obličeje
(oční okolí, podbradek, krk a dekolt)

4 990 Kč 

OBJEDNEJTE SE

Nadstandardní péče v oblasti kosmetických služeb včetně přístrojového ošetření.
Prodej luxusní omlazující kosmetiky a účinné dermokosmetiky.
Poradenství přímo pro Váš typ pleti a její aktuální stav.

TUTO PROCEDURU LZE OBJEDNAT POUZE E-MAILEM ČI TELEFONICKY.

OBJEDNAT SE