Nabídka platná pro HRADEC KRÁLOVÉ

V pondělí 5.září 2022 ošetření HIFU/ULTRA RF s dermálním specialistou.

Na místě bude zkonzultován přesný rozsah Vašeho ošetření a vybrán nejvhodnější přístroj. V některých případech bude možné ošetření oběma přístroji. Po odsouhlasení ceny a podpisu informovaného souhlasu, bude procedura provedena.

Pouze pro předem objednané klientky. Nutná zaplacená záloha 3 900,- Kč.

Omlazení
bez anestezie a injekcí

Vypnutá pokožka
a vyhlazené vrásky

Lifting bez skalpelu

ULTRA RF

ULTRA RF představuje neinvazivní technologii, která radiofrekvenční tepelnou energií podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco svrchní části pokožky jsou ochlazovány. Zpevňuje, vypíná kůži a současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu pro mladistvý vzhled. Využívá tak přirozenou regenerativní schopnost organismu.

Pro optimální výsledek doporučujeme ošetření ULTRA RF absolvovat přibližně po půl roce ještě jednou.

ULTRA RF je jediný přístroj schválený pro neinvazivní lifting na všechny části těla (obličej, ruce, nohy a břicho), kde došlo k ochabnutí pokožky. Většinou okamžitě po ošetření je pokožka pevnější a vyhlazená. Navíc se stav pokožky zlepšuje během dalších 3 měsíců. Nová kolagenová vlákna se však mohou tvořit ještě zhruba po dobu jednoho roku po ošetření.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ

Ošetření závisí na velikosti ošetřované části těla a obvykle trvá 30 – 60 minut. Klient může pocítit lehké štípnutí a chladivé doteky prokládané pocitem tepla, což indikuje stimulaci tvorby kolagenu. Pokožka u citlivějších klientů může zčervenat, výjimečně se mohou objevit puchýřky.

Po dobu 72 hodin po ošetření je třeba se vyhýbat slunečnímu záření, větru, chladu, sauně i sportu. Doporučujeme vynechat po proceduře i líčení.

KONTRAINDIKACE

Těhotenství, epilepsie a další nervové poruchy, autoimunitní a onkologická onemocnění, implantáty v místě aplikace, nemoci srdce, ledvin, jater, oběhové soustavy a další infekční a jiná závažná onemocnění, žilky a rosacea.

ULTRA RF – cena ošetření

Ošetření očního okolí

3 900 Kč (s DPH)

Ošetření obličeje

4 990 Kč (s DPH)

Kompletní ošetření obličeje (oční okolí, podbradek, krk a dekolt)

4 990 Kč (s DPH)

HIFU FOKUSOVANÝ ULTRAZVUK

Ošetření trvá 30-90 minut, finální výsledek se vyvíjí po dobu následujících 2-3 měsíců. Výsledek přetrvává až několik let a ošetření lze opakovat nejdříve za 6 měsíců. Ošetření doporučujeme opakovat po 1 roce a kombinovat ho s ošetřením ULTRA RF.

Fokusovaný ultrazvuk HIFU poskytuje nízkou hladinu tepla pod povrchem kůže pro podporu růstu nového kolagenu. Na pokožku certifikovaný terapeut přiloží hlavici, kterou jsou vysílány cílené ultrazvukové pulzy až do hloubky podpůrné tkáně (4,5 mm). Svrchní části kůže zůstávají nedotčené. Pokožka reaguje na danou energii stažením a současně tvoří nový kolagen, díky kterému se pokožka zpevní a vypne.

Procedura redukuje vrásky na čele, kolem očí i úst, krku a dekoltu. Nazvedne kontury tváří a zlepší pružnost pokožky.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ

Hlavice HIFU je přikládána na přesně vymezená místa a naruší buněčnou membránu tukové buňky, tuk se dostává do mezibuněčného prostoru. Klient působení vnímá jako velmi lehké chvění. Dochází k výraznému vyhlazení celulitidy a redukci tukových buněk těžce ovlivnitelných cvičením.

Klientka může vnímat lehké štípání nebo pnutí. Tento vjem je dočasný a signalizuje, že došlo k zasažení správných vrstev pokožky. Po zákroku nejsou žádná speciální opatření a můžete pokračovat ve svých běžných činnostech.

V den procedury doporučujeme klidový režim a vynechat líčení.

KONTRAINDIKACE

Absolutní kontraindikace: kardiostimulátor a nemoci srdce, epilepsie, těhotenství, onkologická onemocnění

Relativní kontraindikace: silná cukrovka, vysoký krevní tlak, kojení, porucha integrity kůže v ošetřované oblasti, vážné poruchy imunity a srážlivosti krve, kovové implantáty v místě ošetření, koloidní jizvy a alergie, botox a výplně (musí být minimálně měsíc staré), další závažná onemocnění

HIFU FOKUSOVANÝ ULTRAZVUK – cena ošetření

Lifting čela, očí a očního okolí, glabela

3 900 Kč

Lifting tváří, horního rtu, spodní kontury

3 900 Kč

Lifting obličeje a krku

6 900 Kč

ULTRA RF + HIFU FOKUSOVANÝ ULTRAZVUK

Kombinované ošetření ULTRA RF a HIFU fokusovaný ultrazvuk provádíme během jednoho dne. Naše ošetření přináší viditelný lifting, vypnutí pokožky, vyhlazení vrásek a euforii mládí.

ULTRA RF + HIFU FOKUSOVANÝ ULTRAZVUK – cena ošetření

Kompletní ošetření ULTRA RF + HIFU fokusovaný ultrazvuk (obličej, krk a dekolt)

10 900 Kč

OBJEDNEJTE SE

Nadstandardní péče v oblasti kosmetických služeb včetně přístrojového ošetření.
Prodej luxusní omlazující kosmetiky a účinné dermokosmetiky.
Poradenství přímo pro Váš typ pleti a její aktuální stav.
Absolutní hydratace, lifting, rozjasnění a omlazení.
Viditelné výsledky.

OBJEDNAT SE