HOTEL JEZERKA

Zkrácená expresní ošetření za výhodnou cenu
NEDĚLE, STŘEDA, PÁTEK a SOBOTA
AKČNÍ NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA

BROW BAR
již brzy

AKČNÍ NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA

MARIA GALLAND PARIS

Kosmetické ošetření (90 minut)

Popis: Zahřívací maska modeluje a mění výraz obličeje, zvedá kontury a povislé tváře, vyhlazuje a rozjasňuje, redukuje dvojitou bradu, v podstatě všechna ošetření v jednom.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, jemný peelingový krém, čisticí maska, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, nanesení séra a koncentrátu dle typu pleti, modelační masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace krému a modelační masky, tonizace, krém dle typu pleti, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

Cena 3 400 Kč (s DPH)

Popis: Hydratuje, odstraňuje šupinky a zašedlosti, eliminuje nepohodlí pleti, vhodné pro muže či pro klientky, která byly např. před týdnem na jiném kosmetickém ošetření, protože základní ošetření je jen s šetrným čištěním

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliační enzymatická maska, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace hydratačního séra a krému, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace slupovací masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

2 360 Kč (s DPH)

Popis: Dodává hustotu a pevnost pleti, objemově vyplňuje a vypíná, používá lehké textury a je obzvláště vhodné pro klientky v perimenopauze či menopauze, jejichž pleť má vyšší nároky na textury přípravků atd

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, hloubková dvojitá exfoliace s jemným peelingovým krémem a čisticí maskou, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace masky dodávající hustotu pleti, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

2 800 Kč (s DPH)

Popis: Okamžitě zpevňuje a definuje kontury obličeje, načechrává pleť a vyhlazuje vrásky. Ideální pro pozvednutí, vyrýsovaní a dosažení viditelně mladšího vzhledu. Stimuluje buněčnou aktivitu.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace enzymatickou maskou, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, liftingová masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace dvoufázové liftingové masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

2 730 Kč (s DPH)

Popis: Přináší okamžité rozjasnění unavené a mdlé pleti. Intenzivně čistí a minimalizuje první vrásky. Speciální masážní tahy podporují energii a navrací pleti rovnováhu.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, trojnásobná exfoliace čisticí maskou, jemným peelingovým krémem a enzymatickým peelingem, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, liftingová masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace omlazující rozjasňující masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

2 300 Kč (s DPH)

Volitelné služby k 90minutovému kosmetickému ošetření

Popis: Masáž vlažnou hlavicí, která stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, vyhlazuje vrásky a zvedá kontury, podporuje a prodlužuje účinky kosmetického ošetření. Funguje na bázi proudu, šíří se vlněním a zahřívá tkáň. Stimuluje kolagenová vlákna, redukuje vrásky a ochablou pleť či dvojitou bradu.

K objednání pouze přímo u kosmetičky během kosmetického ošetření.

500 Kč (s DPH)

Popis: Extra intenzivní čištění profesionálním peelingem s enzymy a částečkami uhlí a nanesení další čisticí masky. Intenzivní peeling s enzymy, aplikace detoxikační čisticí masky.

K objednání pouze přímo u kosmetičky během kosmetického ošetření.

300 Kč (s DPH)

Upravené obočí podtrhuje krásu každé ženy.

K objednání pouze přímo u kosmetičky během kosmetického ošetření.

90 Kč  (s DPH)

Samostatné služby bez kosmetického ošetření

Délka služby je 20 minut, dostupnost na dotaz v recepci.

220 Kč  (s DPH)

OBJEDNEJTE SE

Nadstandardní péče v oblasti kosmetických služeb včetně přístrojového ošetření.
Absolutní hydratace, lifting, rozjasnění a omlazení.
Viditelné výsledky.

OBJEDNAT SE
OBJEDNAT SE

BROW BAR – již brzy