HRADEC KRÁLOVÉ

Ošetření hraničních stavů pokožky.
Omlazující kosmetická péče.
Přístrojová ošetření.
OBJEDNAT SE
OBJEDNAT SE

PODZIM a ZIMA

AKČNÍ nabídka 3 + 1 zdarma.
Efektivní výsledky v krátké době.
Intenzivní ošetření.

AKČNÍ NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA

MARIA GALLAND PARIS

Kosmetické ošetření (90 minut)

Popis: Okamžitě zpevňuje a definuje kontury obličeje, načechrává pleť a vyhlazuje vrásky. Ideální pro pozvednutí, vyrýsovaní a dosažení viditelně mladšího vzhledu. Stimuluje buněčnou aktivitu.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace enzymatickou maskou, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, liftingová masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace dvoufázové liftingové masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.
Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 2 800 Kč

Popis: Hydratuje, odstraňuje šupinky a zašedlosti, eliminuje nepohodlí pleti, vhodné pro muže či pro klientky, která byly např. před týdnem na jiném kosmetickém ošetření, protože základní ošetření je jen s šetrným čištěním

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliační enzymatická maska, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace hydratačního séra a krému, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace slupovací masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení. Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 2 360 Kč

Popis: Limitované luxusní ošetření s maskou s měsíčním kamenem obsahuje optimální kombinaci aktivních látek pro cílený výsledek – revitalizuje, omlazuje a zklidňuje pleť. Užijte si delikátní vůni a nejjemnější textury. Všemi smysly vnímejte harmonii mezi horními ovocnými (černý rybíz, hruška, galbanum – aromatická pryskyřice), středními květinovými (růže, iris, jasmín) a sladkými pižmovými spodními nótami (pižmo, vanilka). Odcházet budete s pletí hedvábného vzhledu.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, nanesení séra a krému dle typu pleti, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace krému a modelační masky, tonizace, krém dle typu pleti, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení. Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 2 100 Kč

Popis: Jedinečné a uvolňující ošetření pro všechny typy pleti, při kterém je krása pleti obnovena jemnou pěnou! Budete se cítit opravdu jako v bavlnce! Relaxační ošetření s blahodárnou masáží vyvolává samé příjemné pocity. Pleť bude jemná, uvolněná a posílená, vitální i pružná! Cílem ošetření je hydratace a zpevnění, speciální tahy masáže podpoří také metabolismus. Dopřejte i Vy pleti ošetření s COCOON maskou, která pleť zahalí do teplého pěnového obláčku!

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra a krému dle typu pleti, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace slupovací masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení. Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 800 Kč

Popis: Ošetření je ideální pro ženy, které milují pocit svěžesti a rády by se vydaly na bezpečnou cestu do hlubin moří a oceánů! Chladivá a účinná maska z mořských řas pročistí pleť do hloubky, zajistí vstřebání koncentrátu s aktivními ingrediencemi speciálně vybranými pro Váš typ pleti a zajistí dlouhotrvající hydrataci. Mikrořasy – nevyčerpatelný zdroj bioaktivních látek – zvýší chod metabolismu a napraví případné nedokonalosti Vaší přetížené pleti. Každá stopa únavy je pryč! A k tomu ještě perfektní odpočinek nejen pro Vaši pleť!

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace pěnové masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení. Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 800 Kč

DERMOKOSMETIKA SYNCARE

Kosmetické ošetření (90 minut)

Popis: Ošetření je vhodné i k dlouhodobému zklidnění přecitlivělé nebo podrážděné pleti či pro perimenopauzální pleť. Odstraní jakékoli nepříjemné pocity pnutí a pleti přináší okamžitou úlevu a zdravý pěstěný vzhled. Toto ošetření je snášeno velmi dobře a bez podráždění každým typem pleti. Bývá často doporučeno i jako první ošetření v našem salonu – a to hlavně v případě, že jste kosmetické ošetření neabsolvovala během posledních několika měsíců či si budete přát nastoupit v našem salonu speciální kosmetickou kúru či další pravidelná kosmetická ošetření.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, radiofrekvence, nanesení ampulárního séra a krému pro citlivou pleť, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace alginátové masky, tonizace, krém, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení. Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 190 Kč

Popis: Kuperózní pleť s trvale rozšířenými a kůží prosvítajícími drobnými cévkami ošetřujeme velice šetrnými přípravky bez parfemace a parabenů, které nenaruší ochrannou bariéru pokožky, ale zároveň pleť dokonale vyživí. I přes nepříznivé faktory prostředí či genetiky není problém docílit, aby tento typ pleti vypadal zdravě. Ošetření posílí kapilární stěny cév, zamezí jejich praskání a tvorbě mikrosraženin, celkově zlepší jejich pružnost. Odstraníme zarudnutí i překrvení pleti a snížíme její reaktivitu. Bereme v úvahu, že kuperózní pleť je vždy pletí citlivou a ve většině případů ji tedy ošetřujeme jako citlivou pokožku, avšak se zaměřením na prevenci rozvoje žilek.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, radiofrekvence dle stavu pleti, aplikace ampulárního séra a krému, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace alginátové masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení. Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 190 Kč

Popis: Péče a šetrné profesionální čištění tohoto typu pleti je velice důležité. Výsledkem ošetření je pleť zbavená nadměrného povrchového mazu, uvolnění uzavřených komedonů a jejich exprimace, šetrné potlačení činnosti mazových žláz, snížení mazotoku. Pleť je po ošetření dlouhodobě zklidněna a hydratována.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, radiofrekvence dle stavu pleti, aplikace ampulárního séra, krému a oční masky, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace alginátové či čisticí masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení. Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 190 Kč

Popis: Ošetření s mořskou alginátovou maskou s kyselinou hyaluronovou, která přináší okamžité rejuvenační a dlouhodobé účinky. Kombinujeme s profesionálním sérem Multi lift 100% kyselina hyaluronová a denním krémem 100% kyselina hyaluronová. Maska zvyšuje účinek séra, bohatě hydratuje, zjemňuje i vypíná pokožku. Vhodné anti-age ošetření pro pleť 35+.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, radiofrekvence dle stavu pleti, aplikace ampulárního séra a krému, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace mořské alginátové masky s kyselinou hyaluronovou, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení. Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 290 Kč

Popis: Intenzivní ošetření proti vráskám se speciální alginátovou maskou obsahující také látku Thalasine, která uvolňuje napětí svalu a tím snižuje hloubku vrásky. Kombinujeme s dermokosmetickým sérem s nejvyšší koncentrací pseudoBOTULOTOXINU (Argireline) v Evropě, který je na rozdíl od botoxu bez nežádoucích účinků. Ošetření je určeno jako vstupní intenzivní kúra proti vráskám v kosmetickém salónu.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, radiofrekvence dle stavu pleti, aplikace séra a krému, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace dermabotexinové alginátové masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení. Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 690 Kč

KOSMETICKÉ KÚRY

Jednotlivá ošetření (od 30 do 90 minut) je nutné naplánovat dopředu z důvodu vytíženosti studia

Nízkomolekulární peptidy a technologie enkapsulace aktivních látek viditelně zesvětluje, rozjasňuje a omlazuje, koriguje proces syntézy melaninu. Pravidelná aplikace domácích přípravků řady ILLUSTRIOUS v kombinaci s opakovaným salonním ošetřením přináší obnovení ochranného filmu pleti a její re-mineralizaci, obnovuje vitalitu a elasticitu, sjednocuje a vyrovnává barvu i tón pleti, zabraňuje foto-stárnutí a vzniku pigmentových skvrn.

Klasické harmonizující ošetření se silným omlazujícím účinkem bez jakéhokoli dočasného podráždění pokožky či zarudnutí.

Řeší následující problémy pleti:

 • pigmentace a post-akné pigmentace
 • jemné vrásky a předčasné stárnutí způsobené UV zářením
 • unavenou, našedlou pleť se slabým turgorem a elasticitou
 • rozšířené cévky až s projevy kuperózy
 • stařeckou pigmentaci
Cena 1 390 Kč (1 x 90 minut)

Ovocný peeling G20 AHA PhytoHYAL se zaměřuje nejen na péči o citlivou pokožku a pokožku mladistvých od 12 let. Jedná se o směs šetrných ovocných kyselin bez kyseliny glykolové. Hlavní účinné látky tvoří komplex ovocných AHA kyselin – kojové, ferulové, fytové a laktobionové a vitaminu C a lékořicového extraktu.

Klasické harmonizující ošetření má též hydratační účinek, avšak bez jakéhokoli dočasného podráždění pokožky či zarudnutí.

Ošetření je vhodné jako:

 • intenzivní regenerační péče pro všechny typy pleti včetně citlivé
 • kombinovaná péče proti nadměrné pigmentaci
 • doplňující péče při velmi mastné pleti a pro pleť s rozšířenými cévkami
 • intenzivní péče při akné u citlivé pleti
Cena 1 190 Kč (1 x 75 minut)

Chemický peeling je vysoce účinný prostředek v péči o pleť a patří mezi nejlepší intenzivní neinvazivní metody za využití hlavně ovocných kyselin. Po podráždění pleti ovocnými kyselinami se kůže jakožto dynamický orgán (obnova pokožky probíhá v pravidelném cyklu 27 dní) začne hojit a během tohoto obnovujícího procesu vznikají nové a zdravé buňky.

Ošetření je většinou složeno z několika kúr povrchového AHA a BHA peelingu. Zhruba 14 dní před první kúrou je třeba používat speciální zjemňující emulzi, která významně snižuje rizika eventuálních nežádoucích reakcí. Emulze je používána 1-2x denně. Od počátku její aplikace je striktně zakázáno se opalovat a je nutné používat pouze doporučenou kosmetiku. Při samotném ošetření bude aplikován přípravek G30 nebo G35 AHA obnovující peeling, což je 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové s upraveným optimálním pH. Aplikace přípravku se většinou projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kúry bude roztok neutralizován a odstraněn. Možné iritace ihned ustanou. V této době je třeba bezpodmínečně chránit ošetřená místa před sluncem a dbát pokynů specialisty.

Aplikujeme přípravky s kyselinou glykolovou a hyaluronovou, která zlepšuje aplikační vlastnosti peelingu a snižuje subjektivní vjem podráždění. Ošetření je zcela bezpečné a klient bývá výsledky nadšen.

Procedura pomůže s řešením mnoha estetických problémů:

 • pigmentace (poškození pleti po nadměrném slunění nebo zánětu)
 • trudovitá pleť, jizvičky po akné, akné typu I a II s pustulami a komedony
 • povrchové vrásky a omlazení pleti
Cena 890 Kč (1 x 30 minut)

PDT lampa využívá technologii fotodynamické terapie (PDT) pomocí světel různé vlnové délky a efektivně tak potlačuje nežádoucí projevy pleti – od stárnutí pokožky (pigmentové skvrny, tmavé kruhy pod očima, povislá pleť, vrásky), přes akné a mastnou pokožku obecně po podrážděnou pleť (zarudnutí, nesnášenlivost k řadě kosmetických přípravků) či dehydrataci. Účinky kúry podporují tvorbu nového kolagenu a elastinu v kůži.

Kombinujeme s exkluzivními séry s vysokým obsahem aktivních látek, např. s kyselinou hyaluronovou, zlatem, vitaminem C, argirelinem, peptidy. Během ošetření aplikujeme také prémiové kaviárové nebo liposomální masky s vitaminem A. Všechny produkty vybíráme vždy s ohledem na typ pleti.

Kúra pomůže s následujícími problémy:

 • hydratace a vypnutí pleti
 • redukce vrásek, lifting a celkové omlazení
 • příznivý efekt při péči o aknózní  a mastnou pleť
 • redukce velikosti pórů
 • snížení citlivosti pleti
Cena 8 900 Kč (10 x 30 minut)

Aplikujeme 100% stabilizovaný retinol v arganovém oleji, který podporuje mladistvý vzhled a urychluje odlučování zrohovatělých buněk nahloučených na povrchu pokožky. Má výborný účinek proti volným kyslíkovým radikálům.

Procedura obsahuje dvojité čištění, peelingovou masáž, aplikaci a zapracování retinolu a krémové masky, nanesení alginátové masky. Aplikace konečného séra, krému a ochranného SPF.

Kúra pomůže s mnoha estetickými problémy:

 • redukce pigmentace a stařeckých skvrn
 • zpevnění, vyhlazení a lifting pleti
 • sjednocení tónu pleti
Cena 1 690,- Kč (1 x 90 minut)

BROW BAR & MAKE-UP

Úprava a barvení obočí (od 20 minut)
Profesionální make-up (75 minut)

Intenzivní barva s efektem tetování dodává obočí výrazný objem, krásnou barvu a fixaci až na šest týdnů (na chloupkách). Procedura zahrnuje i precizní vyměření tvaru obočí (architektura obočí), kterým lze potlačit estetické nedostatky a nedokonalosti obličeje.

Výhody barvení obočí systémem BROW XENNA:

 • 100% bez peroxidu
 • výživa obočí a podpora růstu chloupků
 • šetrná přírodní barva (ve srovnání s klasickými barvami)
Cena 750 Kč (60 minut)

Jednoduchá aplikace a rychlé působení přináší vynikající barevný výsledek, který vydrží 2 – 3 týdny.

Cena 220 Kč (20 minut)
V rámci 90 minutového kosmetického ošetření ZDARMA

Nabízíme profesionální líčení (denní, večerní či party make-up)! Přijďte sama či s kamarádkou, maximálně však 2 klientky ve skupince, uvedená cena je celková cena za skupinu.

Zjistěte, jaké barvy a styl Vám sluší. Naučte sama sebe nalíčit! Pracujeme s dekorativní kosmetikou ARTDECO a všechny produkty si u nás můžete zakoupit..

Cena 1 400 Kč (75 minut)

OBJEDNEJTE SE

Nadstandardní péče v oblasti kosmetických služeb včetně přístrojových ošetření.
Prodej luxusní omlazující kosmetiky a účinné dermokosmetiky.
Poradenství přímo pro Váš typ pleti a její aktuální stav.

OBJEDNAT SE
OBJEDNAT SE

PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ

ULTRA RF

Světová novinka konečně v našem studiu.
Stimulace kolagenových vláken.
Vyhlazení, zpevnění a lifting.
Viditelné výsledky ihned.
Mladší bez skalpelu.

VÍCE INFORMACÍ
VÍCE INFORMACÍ

HIFU FOKUSOVANÝ ULTRAZVUK

Zasahuje hluboko až do vrstvy SMAS.
I pro klientky s rozšířenými žilkami
Facelift holywoodských hvězd.
Výrazný liftingový efekt.
Zpevnění kůže zevnitř.

VÍCE INFORMACÍ
VÍCE INFORMACÍ

ULTRAZVUK & RADIOFREKVENCE

ZDARMA během kosmetického ošetření.
Stimulace kolagenových vláken.
Vyhlazení, zpevnění a lifting.
Viditelné výsledky ihned.

VÍCE INFORMACÍ
VÍCE INFORMACÍ