HRADEC KRÁLOVÉ

Salonní péče o všechny typy pleti.
Omlazující kosmetická péče.
Přístrojová ošetření.

OBJEDNAT SE
OBJEDNAT SE

JARO 2024

Tělová ošetření a masáže
JSOU ZPĚT!
AKČNÍ NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA

MARIA GALLAND PARIS

Luxusní salonní kosmetická péče (90 minut)

Popis: Okamžitě dodává hustotu a pevnost pleti, objemově vyplňuje, vypíná a vyhlazuje vrásky. Ideální obzvláště pro klientky v perimenopauze a menopauze, jejichž pleť má vyšší nároky na textury přípravků atd. Pro podporu vstřebávání kyslíku do fibroblastů a dosažení viditelně mladšího vzhledu.

Hlavní aktivní látky: Kmenové buňky z maliníku, fazole a rajčatového listu, vitamín B3, peptidy z listu artyčoku.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace krémem a maskou, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, liftingová masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace masky dodávající hustotu, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 2 800 Kč

Popis: Hydratuje, odstraňuje šupinky a zašedlosti, eliminuje jakékoli nepohodlí pleti. Péče je vhodná pro muže či ženy všech typů pleti a obsahuje šetrné čištění. Má vysoké antioxidační účinky.

Hlavní aktivní látky: Extrakt z makrořas, makadamiový olej, bambucké máslo, 4 molekulární koktejl kyseliny hyaluronové, esenciální minerály a stopové prvky, buněčný aktivátor.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliační enzymatická maska, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace hydratačního séra a krému, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace slupovací masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 2 360 Kč

Popis: Okamžitě zpevňuje a definuje kontury obličeje, načechrává pleť a vyhlazuje vrásky. Ideální pro pozvednutí, vyrýsování a dosažení viditelně mladšího vzhledu. Stimuluje buněčnou aktivitu a neutralizuje volné radikály.

Hlavní aktivní látky: Extrakt z ledového vína, komplex Age Control, hydro komplex, rostlinné polysacharidy, extrakt z borovice limba.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace enzymatickou maskou, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, nanesení séra, krému a oční masky, liftingová masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace krému a dvoufázové liftingové masky, tonizace, krém dle typu pleti, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 2 730 Kč

Popis: Unavené a mdlé pleti přináší okamžité rozjasnění. Pleť bude jemná, vitální i pružná! Cílem ošetření je intenzivně a šetrně pokožku vyčistit, minimalizovat vrásky a dodat růžolící jas. Speciální tahy masáže podpoří metabolismus a rovnováhu pleti.

Hlavní aktivní látky: Flash Correcting komplex, bioaktivní komplex rostlinných lipidů, pantenol, vitamín E, kyselina hyaluronová.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, trojnásobná exfoliace pleti maskou, krémem a peelingem, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra a krému, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace slupovací masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 2 300 Kč

Popis: Ošetření se zahřívací maskou modeluje a mění výraz obličeje, zvedá kontury a povislé tváře, vyhlazuje a rozjasňuje, redukuje dvojitou bradu. Účinná maska pročistí pleť do hloubky, zajistí vstřebání koncentrátů s aktivními ingrediencemi speciálně vybranými pro Váš typ pleti, zajistí dlouhotrvající hydrataci a napraví případné nedokonalosti pokožky. Každá stopa únavy je pryč! A k tomu ještě perfektní odpočinek nejen pro Vaši pleť!

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra a koncentrátů dle potřeb pleti, krému a oční masky, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace modelační masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 3 400 Kč

EBERLIN BIOCOSMETICS

Salonní kosmetická péče (90 minut)

Popis: Dermokosmetická péče na míru pro všechny typy pleti na základě přesné diagnostiky. Každý produkt obsahuje jiné účinné přírodní látky, které napravují různé nedokonalosti pleti a kromě jiného zvyšují i schopnost její regenerace. Tato salonní péče přináší restrukturalizaci pokožky a zdravý pěstěný vzhled. Získejte svůj plán osobní péče o pokožku!

Hlavní účinné látky: Kolagen, elastin, pupečník asijský, sodík, urea, glukóza, kyselina glutamová, kyselina mléčná, lysin, glycin, břečťan, arnika, okurka, bez černý, drnavec.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti + případné čištění ultrazvukem, tonizace, péče o oční okolí, zapracování enzymatického séra + séra dle typu a problematiky pleti radiofrekvencí, péče o rty, aplikace masky, tonizace, krém, případně ochranný krém s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 390 Kč
Popis: Speciální salonní péče pro jakoukoli citlivou pleť (suchou i mastnou) s probiotiky. Obnovuje a udržuje ochrannou funkci pokožky, posiluje mikrobiotu, zabraňuje transepidermální ztrátě vody a chrání pokožku před oxidačními procesy. Péče obsahuje zklidňující, protizánětlivé, zvlhčující a vyživující látky, které i přes nepříznivé faktory prostředí či genetiky poskytují citlivé pokožce komfort a pomáhají obnovit její pružnost, pevnost i krásu.

Hlavní účinné látky: Propanediol, Perilla Phytobiotics, Pentavitinir®, Alpaflor®, Edelweiss, Prorenew Complex CLR, Niacinamid, Tazman Pepper® AF, Actiol Green, Xeradin®, Maltctif, Pronalen Moisturizer-II, Hydromanil, bambucké máslo, marulový olej

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, šetrné odlíčení a exfoliace pleti + případné čištění ultrazvukem, tonizace, péče o oční okolí, zapracování enzymatického séra a zklidňujícího séra radiofrekvencí, péče o rty,  aplikace masky, tonizace, nanesení závěrečného séra a krému, případně ochranný krém s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 390 Kč

Popis: Salonní péče z čistě biologických účinných látek, které řeší specifické problémy nejen zralé pleti. Výsledkem je pevná, hydratovaná a okysličená pleť. Koktejl aktivních látek s kolagenem, elastinem či mořským planktonem připravených na míru působí do hlubších vrstev epidermis, vyplňuje vrásky, navrací pokožce jemnost, pevnost a svěží vzhled.

Hlavní účinné látky: Hydrolizovaný kolagen, hydrolizovaný elastin, sójový protein, mořský plankton, kyselina hyaluronová, pšeničný škrob.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž a exfoliace pleti + případné čištění ultrazvukem, tonizace, péče o oční okolí, zapracování biologických sér, péče o rty, aplikace masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranného krému s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 490 Kč
Popis: Účinná síla přírody proti akné a skutečná cesta ke krásné pleti. Obsažené přírodní výtažky z rostlin normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. Cílem je hydrolipidová rovnováha a hladká hydratovaná pleť.

Hlavní účinné látky: kolagen, aminokyseliny, kyselina jablečná, chaluha bublinatá, šalvěj lékařská, bez černý, chmel, mydlice lékařská, glukóza, urea, kyselina glutamová, lysin, glycin, kyselina mléčná, sodík, lykopen, česenk, síra.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž a exfoliace pleti + čištění pleti ultrazvukem, péče o oční okolí, tonizace, zapracování séra radiofrekvencí, aplikace masky, péče o rty, aplikace masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný krém s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 390 Kč

Popis: Intenzivní a šoková péče se sílou těch nejvyšších koncentrací aktivních látek. Pro pleť, jakou jste si vždy přáli! Salonní péče poskytuje okamžité a viditelné výsledky díky enkapsulaci (zapouzdření) aktivních látek a jejich pozdějšímu uvolnění. Jedná se o technologii nové generace, která uvolní látky v cílové struktuře až 12x aktivněji než při použití v klasickém vzorci. Redukce pigmentací či rozšířených pórů, vyplnění vrásek, regenerace a hydratace, zpevnění a pružnost.

Hlavní účinné látky: Kyselina hyaluronová, kyselina glykolová, kolagen, vitamín C, proteoglykany, DMAE.

Průběh: Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace pleti, tonizace, aplikace enzymatického séra a dalších sér dle typu pleti radiofrekvencí, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace kolagenové masky, tonizace, nanesení séra a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence a čištění ultrazvukovou špachtlí ZDARMA.

Cena 1 990 Kč

Popis: Mimořádná péče s přírodními složkami o oční okolí a rty využívá produkty podporující stimulaci syntézy kolagenu a elastinu. Eliminace vrásek, otoků a kruhů pod očima.

Hlavní účinné látky: Kyselina hyaluronová, koenzym Q10, kadidlovník pilovitý, hořec žlutý, břečťan popínavý, komonice lékařská, ginko biloba, řepík lékařský, sodík, glukóza, lysin, glycin, alantoin, kyselina mléčná, urea, Pore reductyl-nt, myrha, marhaník granátový, panthenol, řebříček obecný, argánie trnitá.

Průběh: Odlíčení očí a rtů, exfoliace, tonizace, zapracování aktivních látek radiofrekvencí,  aplikace masky, tonizace, nanesení séra a krému.

Barvení a úprava obočí + radiofrekvence ZDARMA.

Cena 499 Kč (30minut)

CHEMICKÉ PEELINGY

Jednotlivá ošetření (od 30 do 90 minut) je nutné naplánovat dopředu a provádí se pouze v období podzim/zima 

Nízkomolekulární peptidy a technologie enkapsulace aktivních látek viditelně zesvětluje, rozjasňuje a omlazuje, koriguje proces syntézy melaninu. Pravidelná aplikace domácích přípravků řady ILLUSTRIOUS v kombinaci s opakovaným salonním ošetřením přináší obnovení ochranného filmu pleti a její re-mineralizaci, obnovuje vitalitu a elasticitu, sjednocuje a vyrovnává barvu i tón pleti, zabraňuje foto-stárnutí a vzniku pigmentových skvrn.

Klasické harmonizující ošetření se silným omlazujícím účinkem bez jakéhokoli dočasného podráždění pokožky či zarudnutí.

Řeší následující problémy pleti:

 • pigmentace a post-akné pigmentace
 • jemné vrásky a předčasné stárnutí způsobené UV zářením
 • unavenou, našedlou pleť se slabým turgorem a elasticitou
 • rozšířené cévky až s projevy kuperózy
 • stařeckou pigmentaci
Cena 1 390 Kč (1 x 90 minut)

Ovocný peeling G20 AHA PhytoHYAL se zaměřuje nejen na péči o citlivou pokožku a pokožku mladistvých od 12 let. Jedná se o směs šetrných ovocných kyselin bez kyseliny glykolové. Hlavní účinné látky tvoří komplex ovocných AHA kyselin – kojové, ferulové, fytové a laktobionové a vitaminu C a lékořicového extraktu.

Klasické harmonizující ošetření má též hydratační účinek, avšak bez jakéhokoli dočasného podráždění pokožky či zarudnutí.

Ošetření je vhodné jako:

 • intenzivní regenerační péče pro všechny typy pleti včetně citlivé
 • kombinovaná péče proti nadměrné pigmentaci
 • doplňující péče při velmi mastné pleti a pro pleť s rozšířenými cévkami
 • intenzivní péče při akné u citlivé pleti
Cena 1 190 Kč (1 x 75 minut)

Chemický peeling je vysoce účinný prostředek v péči o pleť a patří mezi nejlepší intenzivní neinvazivní metody za využití hlavně ovocných kyselin. Po podráždění pleti ovocnými kyselinami se kůže jakožto dynamický orgán (obnova pokožky probíhá v pravidelném cyklu 27 dní) začne hojit a během tohoto obnovujícího procesu vznikají nové a zdravé buňky.

Ošetření je většinou složeno z několika kúr povrchového AHA a BHA peelingu. Zhruba 14 dní před první kúrou je třeba používat speciální zjemňující emulzi, která významně snižuje rizika eventuálních nežádoucích reakcí. Emulze je používána 1-2x denně. Od počátku její aplikace je striktně zakázáno se opalovat a je nutné používat pouze doporučenou kosmetiku. Při samotném ošetření bude aplikován přípravek G30 nebo G35 AHA obnovující peeling, což je 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové s upraveným optimálním pH. Aplikace přípravku se většinou projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kúry bude roztok neutralizován a odstraněn. Možné iritace ihned ustanou. V této době je třeba bezpodmínečně chránit ošetřená místa před sluncem a dbát pokynů specialisty.

Aplikujeme přípravky s kyselinou glykolovou a hyaluronovou, která zlepšuje aplikační vlastnosti peelingu a snižuje subjektivní vjem podráždění. Ošetření je zcela bezpečné a klient bývá výsledky nadšen.

Procedura pomůže s řešením mnoha estetických problémů:

 • pigmentace (poškození pleti po nadměrném slunění nebo zánětu)
 • trudovitá pleť, jizvičky po akné, akné typu I a II s pustulami a komedony
 • povrchové vrásky a omlazení pleti
Cena 1090 Kč (1 x 30 minut)
Cena 3 270 Kč (3 x 30 minut + ZDARMA 1 x 30 minut)

SKIN BAR & MAKE-UP

Diagnostika pleti (30 minut)
Profesionální make-up (90 minut)

Diagnostika pleti zahrnuje určení typu pleti a zhodnocení jejího aktuálního stavu. Doporučíme vhodnou domácí péči a vyzkoušíte vzorečky (objednáte-li se na salonní ošetření do jednoho měsíce, odečteme Vám z něho cenu 490,- Kč):

 • typ pleti
 • aktuální stav pleti
 • vzorky k doporučené domácí péči
Cena 490 Kč (30 minut)

Nabízíme profesionální líčení (denní, večerní či party make-up)! Přijďte sama či s kamarádkou, maximálně však 2 klientky ve skupince, uvedená cena je celková cena za skupinu.

Zjistěte, jaké barvy a styl Vám sluší. Naučte sama sebe nalíčit! Pracujeme s dekorativní kosmetikou ARTDECO a všechny produkty si u nás můžete zakoupit..

Cena 1 400 Kč (90 minut)

OBJEDNEJTE SE

Nadstandardní péče v oblasti kosmetických služeb včetně přístrojových ošetření.
Prodej luxusní omlazující kosmetiky a účinné dermokosmetiky.
Poradenství přímo pro Váš typ pleti a její aktuální stav.

OBJEDNAT SE
OBJEDNAT SE

PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ

ULTRA RF

Světová novinka konečně v našem studiu.
Stimulace kolagenových vláken.
Vyhlazení, zpevnění a lifting.
Viditelné výsledky ihned.
Mladší bez skalpelu.

VÍCE INFORMACÍ
VÍCE INFORMACÍ

HIFU FOKUSOVANÝ ULTRAZVUK

Zasahuje hluboko až do vrstvy SMAS.
I pro klientky s rozšířenými žilkami
Facelift holywoodských hvězd.
Výrazný liftingový efekt.
Zpevnění kůže zevnitř.

VÍCE INFORMACÍ
VÍCE INFORMACÍ

ULTRAZVUK & RADIOFREKVENCE

ZDARMA během kosmetického ošetření.
Stimulace kolagenových vláken.
Vyhlazení, zpevnění a lifting.
Viditelné výsledky ihned.

VÍCE INFORMACÍ
VÍCE INFORMACÍ

TĚLOVÉ PROCEDURY

Relaxační masáže a wellness procedury (60 minut)

Masáž uvolní napětí v přetěžovaných částech zad i šíje a zmírní bolesti hlavy, funguje jako prevence před nemocemi a stimuluje imunitní systém. Zlepšuje kvalitu spánku a podporuje metabolismus či oběhový systém. Odstranění únavy, přísun energie a celková regenerace organismu je již bonusem. Masírujeme luxusními oleji, jejichž přírodní složení je zárukou, že Vaše pokožka vstřebá nejvyšší možné množství vitamínů, minerálů a dalších látek.

 • podpora relaxace
 • snížení stresu a úzkosti
 • uvolnění svalového napětí
Cena 1 090 Kč (60 minut)
Cena 1 590 Kč (90 minut)

Wellness ošetření těla s účinnými látkami, které působí na spalování tuků, zlepšují stav celulitidy či zmenšují otoky. Naše přípravky v kombinaci s radiofrekvenčním přístrojem stimulují lipolýzu, tvorbu kolagenu a produkci kyseliny hyaluronové. Ideální jako zpevňující a vypínací kúra pro ochablou pokožku.

Cena 1 500 Kč (60 minut)