Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

Kosmetika

Naše filozofie

Obličej prozrazuje, jakou péči mu věnujete. Čtete-li tyto řádky, věříme, že i pro Vás je udržovaná pokožka obličeje důležitá. A jsme přesvědčeni, že – stejně jako my – nejste zastánci nahodilých kosmetických ošetření a neočekáváte zázraky na počkání za nejnižší možnou cenu.

Velice rádi bychom s Vámi profesionálně zkonzultovali stav Vaší pleti. Vyslechneme Vás, jak jste s kvalitou své pleti spokojeni a navrhneme, jak stav pleti zlepšit či dokonce změnit. Každému kosmetickému ošetření u nás předchází měření pleti analyzérem, které je v ceně ošetření a zjistí její skutečný stav. Na základě hodnot měření Vám pak doporučíme salonní ošetření, které je pro Vás v danou chvíli vhodné. Budete-li mít zájem, pro určitý časový horizont je možné naplánovat dlouhodobější kúru (např. hydratační kúru či chemický peeling) a domácí kosmetickou péči tak, abychom se přiblížili Vašim cílům a přáním. Naučíme Vás také, jak se o pleť starat. Máme řešení pro všechny typy pleti - od suché po mastnou, aknózní, citlivou, pleť nadměrně pigmentovanou či zralou. Poradíme si i s dalšími nedokonalostmi.

Do většiny kosmetických protokolů zařazujeme profesionální přístrojové ošetření (ultrazvuková špachtle, galvanická žehlička a radiofrekvence), které je vždy bez příplatků a je prováděno s ohledem ke stavu pleti a zdravotnímu stavu. Jedná se o šetrné metody, které jsou vhodné a účinné pro všechny věkové kategorie či všechny typy pleti. Násobí účinky kosmetiky a vedou k efektivnějším výsledkům. Jsou neinvazivní, bezbolestné a zcela bez vedlejších účinků.  

Před každou návštěvou s Vámi projdeme cenovou kalkulaci ošetření, aby nedošlo k zbytečnému nedorozumění. Jsme si však jisti, že kosmetické ošetření pro Vás nebude znamenat zbytečný výdaj, ale investici, která dává smysl a bude Vám – kromě bezchybné a zdravím zářící pleti – přinášet radost i komplimenty. Při skloubení pravidelné salonní a domácí péče s optimálními přípravky – kde každý krok má své opodstatnění – budete překvapeni dlouhodobě kvalitními až nadstandardními výsledky. A čím krásnější budete, tím lépe se budete i cítit.

Přijďte nás navštívit, odcházet budete vždy o něco krásnější a spokojenější!

Analýza pleti

Při všech kosmetických ošetřeních vždy provádíme analýzu pleti zdarma. Budete-li si přát zjistit stav Vaší pleti bez ošetření, je možné domluvit si placenou konzultaci. 

Použití analyzéru pleti znamená určit správnou diagnózu pokožky, což umožňuje stanovit optimální postup při kosmetické péči a výběru kosmetických produktů. Analyzér pleti zpřesňuje odhad typu pleti a snižuje riziko chyby. Navíc podává číselné hodnoty jednotlivých kožních parametrů (maz a hydratace) a je tedy schopen přesně změřit rozdíly hodnot při opakovaných měřeních.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvukovou špachtli používáme běžně během většiny kosmetických ošetření. Výsledky jsou viditelné hned po ošetření – pleť je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a působí zdravým dojmem. 

Ultrazvuk působí na pokožku jemnými vysokofrekvenčními vibracemi o frekvenci 28 000 kmitů za minutu a vyvolává mechanické kmitání o frekvenci tisíci kmitů za minutu. Účinně tak napomáhá při odstranění nečistot, povrchových odumřelých buněk, ucpaných pórů a nadměrně zrohovatělé vrstvy kůže. Jeho použití relaxuje vrásky, poskytuje kompletní regeneraci kůže a osvědčuje se při zapracovávání účinných látek. Prostupnost ultrazvuku zajišťuje, že nejen kůži čistí, ale také ji masíruje.

 • Odstraňuje nečistoty a uvolňuje póry
 • Zapracovává aktivní látky hlouběji do pleti k živým buňkám, tzn. mnohonásobně zvyšuje účinnost kosmetických přípravků
 • Intenzivně regeneruje a zpomaluje proces stárnutí pleti
 • Zlepšuje pružnost pleti
 • Vyhlazuje jemné a hlubší vrásky či jizvy po akné, trudovitou nebo nerovnou pleť
 • Zmírňuje nežádoucí pigmentace
 • Aktivuje buněčnou obnovu pleti 

Kontraindikace: kardiostimulátor, epilepsie, ekzémy a alergické stavy.

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička využívá vlastností galvanického (stejnosměrného) proudu a je používána běžně během většiny našich kosmetických ošetření. Zvyšuje efektivitu pronikání aktivních látek do pokožky, relaxuje mimické svaly, čistí pleť a v neposlední řadě příznivě ovlivňuje hydrataci pokožky.

Během galvanoterapie se některé látky aplikované na kůži rozdělí na ionty (elektricky aktivní částice) a pronikají mnohem lépe rohovou vrstvou kůže. Pokud jsou tedy na pleť naneseny vhodné kosmetické přípravky, působením žehličky se elektricky aktivují a mohou pronikat do pokožky. Účinek kosmetické péče je zvýšen až 100 násobně.

Galvanický proud ovlivňuje vlastnosti nervových a svalových vláken, uvolňuje napěťový stah mimických svalů a tím relaxuje mimické vrásky. Během ošetření se též snadněji rozvolní zhrubělá rohová vrstva a uvolní komedony s mazem, což má za následek viditelně čistou a zářivou pleť. Naneseme-li vhodné přípravky, zvýší se úroveň hydratace až 10 násobně.  

 • Zvyšuje účinky kosmetické péče a její efektivitu
 • Vyhlazuje vrásky
 • Relaxuje mimické vrásky
 • Usnadňuje pronikání aktivních látek do pokožky
 • Lifting, hydratace a vypnutí pleti
 • Buněčná výživa
 • Odstraňuje nečistoty a uvolňuje póry

Kontraindikace: záněty a zanícená pokožka, akutní poranění, lupénka, ekzémy a kožní onemocnění, přecitlivělá pokožka, rozsáhlé otoky, kovové implantáty, botox, kardiostimulátor, těhotenství a epilepsie.

Dekorativní kosmetika ARTDECO & Beautiful Brows

Jako třešničku na dortu - pro doladění bezchybného vzhledu Vaší pleti - nabízíme líčení, make-up poradenství a prodej luxusní dekorativní kosmetiky ARTDECO. Není těžké stát se královnou večera! Objednejte si minikurz líčení nebo přímo svatební líčení, jehož součástí je samozřejmě i zkouška. 

ARTDECO
zaplňuje místo mezi masovou kosmetikou z drogerií a mezinárodními prémiovými značkami. Prodává se ve více než 70ti zemích, je držitelem množství mezinárodních ocenění a vyhledávají ji profesionální vizážisté, televizní maskérny či muzikálové produkce. ARTDECO je v České republice partnerem nejprestižnější světové modelingové soutěže Elite Model look.

 • Vynikající poměr vysoké kvality a rozumné ceny
 • Řešení pro každou nedokonalost pleti (kamufláže, vrstvené make-upy, korektory, podkladové báze, fixátory)
 • Široké portfolio základních produktů, barev a texturních řešení
 • Speciální produkty pro maximální kvalitu a trvanlivost make-upu
 • Kompatibilní s jakoukoliv pečující kosmetikou
 • Moderní inovativní značka pro individuální řešení 

Při návštěvě u nás můžete vyzkoušet také Beautiful Brows, které Vám s radostí představujeme! Jedná se o speciální make-up sadu na dokonalé obočí. Konečně můžete vyřešit barvu i tvar obočí během pouhé minuty. Ráno pomocí šablonky a štětečku nanesete pigment a rozjasňovač, večer odlíčíte. Make-up odolá vodě, potu i otěru a můžete ho pořídit v profesionálním nebo cestovním balení. V případě, že Vám pigment dojde nebo ztratíte štěteček, sadu lze znovu doplnit. V našem salonu rádi pomůžeme najít ten pravý odstín právě pro Vás a celou sadu můžete zakoupit za internetové ceny.

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner