Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

Maria Galland Paris

Vybrali jsme opravdu to nejlepší z nejlepšího, pracujeme s exkluzivní francouzskou kosmetikou MARIA GALLAND PARIS. S kosmetikou, která věří individuálnímu pojetí v péči o pleť a respektuje, že ač je každá žena jiná, každá touží být krásná. Vychutnejte si tu nejluxusnější péči přímo z Paříže a vnímejte ji všemi smysly! Nechte se opečovávat! Objevte kouzlo šedesátilé tradice a umění inovace! Značka je neustále na špici kosmetického vývoje! S kosmetikou MARIA GALLAND PARIS čas běží, ale krása zůstává.

Kosmetika MARIA GALLAND PARIS zaručuje jemné textury všech výrobků a výjimečné výsledky. I Vy alespoň jednou musíte okusit francouzské ošetření, které je v kosmetickém průmyslu bráno jako klasické! Věříme, že se stanete nadšenými fanoušky této kosmetiky již po prvním ošetření. Jsme hrdi, že můžeme nabízet kosmetickou péči jedné z vedoucích salonních značek. A mimochodem, omlazující krém č. 5 (ano! vzdává hold legendárnímu parfému Coco Chanel!) nestačí vyzkoušet, ten prostě musíte mít! V dalších produktech naleznete například mikročástice zlata, výtažky z kaviáru či exotických rostlin nebo omlazující fytohormony...

Ošetření s MODELAČNÍ MASKOU proti stárnutí/ silně čistící 

Naprostý zázrak! Ošetření s modelační maskou, které Vaší pleti přináší omlazení a liftingový efekt a Vám mladistvý pocit euforie! Nejprve doslova taneční masážní hmaty na Vaší pokožce a poté samozahřívací a hloubkové působení krémů s aktivními látkami nanesených pod maskou! Nejen na podzim a v zimě je to opravdu to nejlepší, co si můžete dopřát! Modelační maska od roku 1965 odhaluje okamžitou a dlouhotrvající krásu a mládí každé ženy!

Liftingová modelační maska tvaruje a zvýrazňuje rysy Vašeho obličeje. Obsahuje minerální pudr, jíl s řadou stopových prvků a minerální soli. Umí zlepšovat hojení, stimulovat krevní oběh a regenerovat tkáně. Účinky jsou především zpevňující, posilující a dokonale omlazující. Vaše pleť bude vypadat opět odpočatě, jasně a sjednoceně. Účinky masky jsou podpořeny použitím neinvazivní "tekuté mezoterapie", která zvyšuje propustnost pleti. Během tohoto ošetření nechybí použití kultovního omlazujícího krému číslo 5!

105 minutové ošetření obsahuje: uvolňující úvodní odličovací masáž, čištění a tonizace, úprava a eventuálně barvení obočí, jemný peeling a aplikace krémové masky, nanesení "mezoterapie" pro zvýšení propustnosti pleti, séra a esence dle typu pleti, relaxační modelační masáž proti stárnutí, modelační maska, aplikace vhodného séra a krému, případně lehký make-up a nalíčení.

Relaxační a antistresové pleťové ošetření COCOON MASK s pěnovou maskou

Jedinečné a uvolňující ošetření pro všechny typy pleti, při kterém je krása pleti obnovena jemnou pěnou! Budete se cítit opravdu jako v bavlnce! Relaxační ošetření s blahodárnou masáží vyvolává samé příjemné pocity. Pleť bude jemná, uvolněná a posílená, vitální i pružná! Cílem ošetření je hydratace a zpevnění, speciální tahy masáže podpoří také metabolismus. Dopřejte i Vy pleti ošetření s COCOON maskou, která pleť zahalí do pěnového obláčku!

105 minutové ošetření obsahuje: uvolňující úvodní odličovací masáž, čištění a tonizace, úprava a eventuálně barvení obočí, masáž obličeje a dekoltu za použití esence s aktivními látkami, hydratační či zpevňující maska a aplikace masky COCOON, nanesení esencí, séra a krému dle potřeb pleti, případně lehký make-up a nalíčení.

Osvěžující a revitalizační pleťové ošetření THALASSO

Ošetření je ideální pro ženy, které milují pocit svěžesti a rády by se vydaly na bezpečnou cestu do hlubin moří a oceánů! Chladivá a účinná maska z mořských řas pročistí pleť do hloubky, zajistí vstřebání koncentrátu s aktivními ingrediencemi speciálně vybranými pro Váš typ pleti a zajistí dlouhotrvající hydrataci. Mikrořasy – nevyčerpatelný zdroj bioaktivních látek – zvýší chod metabolismu a napraví případné nedokonalosti Vaší přetížené pleti. Každá stopa únavy je pryč! A k tomu ještě perfektní odpočinek nejen pro Vaši pleť!

105 minutové ošetření obsahuje: uvolňující odličovací masáž, čištění a tonizace, úprava a eventuálně barvení obočí, jemný peeling nebo gomáž, booster pro zvýšení propustnosti pleti a pipeta s esencí, aplikace krémové masky a masky THALASSO, osvěžující a revitalizační masáž, dle potřeb pleti aplikace esencí, séra a krému, případně lehký make-up a nalíčení.

 

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner