Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

Masáže

Zdravotní, relaxační či sportovní masáže

Je krásné se jen tak položit, zavřít oči a nechat se unášet... A takové jsou naše masáže. Abychom mohli nabídnout co nejlepší péči, věnujeme se Vám vždy individuálně. Ptáme se na Váš zdravotní stav a doporučíme masáž vhodnou právě pro Vás. Pokud si nejste jisti, jaká masáž je pro Vás nejlepší nebo se na svoji první masáž chystáte, ozvěte se, rádi Vám poradíme. Každá masáž má totiž své kontraindikace, tedy doporučení, kdy na masáž nechodit a ne každá masáž je vhodná pro každého.

Pokud jste v časové tísni a rádi byste si dopřáli alespoň krátkou masáž, doporučujeme expresní 30 minutovou masáž zad a šíje. Zajděte k nám třeba během polední pauzy. Chcete-li však opravdu relaxovat a z masáže profitovat co nejvíce, aby si kromě těla odpočinula i hlava, vyhraďte si čas delší,  rozdíl pocítíte sami.

Nabízíme několik druhů masáží masáží s různými účinky, některé Vás zkrášlí či osvěží, některé přímo uleví od nepříjemných bolestí či neduhů, které jsou často zapříčiněné sedavým způsobem života, jednostrannou či nepřiměřenou zátěží a nedostatkem pohybu vůbec. Dle typu masáže je možné uvolnit napětí v přetěžovaných částech zad i šíje, zmírnit bolesti hlavy nebo provést detoxikaci. Některé účinky pocítíte již během masáže a úleva tedy přichází téměř okamžitě. Masáže fungují jako prevence před nemocemi a stimulují imunitní systém. Zlepšují kvalitu spánku a podporují metabolismus i oběhový systém. Z kosmetického hlediska je masáž využívána také v boji proti celulitidě a významně zlepšuje tonus pokožky. Odstranění únavy, přísun energie a celková regenerace organismu je již jen bonusem.  

Při klasických sportovních a relaxačních olejových masážích masér střídá hmaty, mění jejich sílu i rychlost. Zpočátku svaly a svalové skupiny spíše rozvolňuje a pak se na těle věnuje cíleně oblastem, kde najde problém – třeba v podobě zatuhliny. Relaxační masáž je o poznání jemnější, klidnější a také šetrnější než masáž sportovní. Při aplikaci se samozřejmě přihlíží ke konstituci klienta, se kterým masér komunikuje. Během klasických masáží -  vždy s ohledem na stav klienta - využíváme i technik čínské masáže tuina (pracuje se se systémem drah a akupunkturních bodů, využívá se reflexního působení speciálně vybraných bodů, provádí se pomocí různých masážních technik a tlaků, vibrací a prochvění, manipulací nebo pasivních pohybů), baňkování (metoda využívaná tradiční čínskou medicínou, vakuová masáž prováděná pomocí skleněných nebo jiných baněk, které se přikládají na pokožku - nejčastěji kolem páteře), havajské masáže či masáže s bambusovými holemi

WELEDA

Masírujeme luxusními oleji WELEDA, k proceduře vždy obdržíte zdarma i další vzorky této kosmetiky. Přírodní složení všech těchto olejů je zárukou, že Vaše pokožka vstřebá nejvyšší možné množství vitamínů, minerálů a dalších látek. Také se nemusíte v žádném případě obávat, že by oleje zanechaly pocit mastnoty či mastný film. Všechny procedury od nás Vám tak přinesou opravdový požitek a pokožka nebude podrážděna. 

Součástí firemní filozofie značky WELEDA byl vždy zodpovědný postoj k přírodě i k lidem – ať již v podobě fair trade, biodynamického zemědělství či trvale udržitelného rozvoje. 83% rostlinných surovin, které WELEDA využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství či je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Kromě olejů vyrábí WELEDA i další výrobky celostní přírodní kosmetiky a léčiva, které Vám pomohou udržet, posilovat a obnovovat zdraví. Přírodní suroviny pro produkty WELEDA jsou zpracovávány sofistikovanými a citlivými výrobními postupy, aby mohly jednotlivé substance a účinné látky plně rozvinout svůj charakter a jemně a účinně podporovat samoléčebné síly organismu. Výsledné produkty  mají hluboký a komplexní účinek, jejich používání pak přináší mimořádný pocit celkové harmonie. Motto „V souladu s člověkem a přírodou" zdůrazňuje lásku a respekt k přírodě.

V našem studiu Vám rádi poradíme s výběrem olejů či dalších výrobků WELEDA. Nakupovat u nás můžete za internetové ceny.

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner