Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

Metamorfní technika

Metamorfní technika je unikátní a velice jemná metoda sloužící pro odblokování traumat a strachů vytvořených v období prenatálního vývoje. Není však léčbou, terapií, ani masáží. Je to účinná technika, která pomáhá dát nový impuls naší životní energii, využít lépe náš potenciál a nepůsobit si zbytečně náročné životní situace.

V prenatálním období v matčině lůně jsme se zformovali fyzicky i psychicky. Vše co jsme v tomto období prožili jako negativní zážitky vytváří bloky, jež jsou základem vzorců v současném životě. Cílem je zbavit se těchto starých vzorců a přesvědčení, aby neovlivňovaly naše myšlenky, neprojevovaly se v přístupu k dnešním životním situacím a neodrážely se v praktickém životě.

Metoda spočívá v jemných dotecích v místě reflexních bodů páteře, na chodidlech, dlaních a na hlavě, a v žádném případě není při sezení nutné analyzovat osobní či zdravotní problémy. Metoda je bez vedlejších účinků.

Tato relaxační technika snižuje hyperaktivitu a agresivitu, je vhodná při poruchách sebeovládání, poruchách CNS, ADD, autismu, pro těhotné i zdravotně postižené.

Kontraindikace:

  • nejsou známy

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner