Kosmetické ošetření nepotřebuji

Možná jste jedna z mnoha, které byla nadělena přirozeně krásná pleť, na kterou jste právem pyšná a se kterou jste 100% spokojena. Nikdy se Vám nedělají pupínky, nemáte sluneční skvrny ani žádné vrásky, pleť vždy září zdravím a je mladistvě svěží. A to i přesto, že veškerá Vaše péče o pleť spočívá v mytí obličeje vodou a občas použijete krém, který je po ruce. A na kosmetiku samozřejmě nechodíte. Gratulujeme! Ano, máte velké štěstí! Život však není fér, my ostatní se bez kosmetické péče bohužel neobejdeme a rády si dopřejeme kosmetickou vzpruhu, kterou milujeme!

Šetrně a na míru

Výsledek čištění pleti v našem salonu za pomoci profesionálních přístrojů a celé škály šetrných kosmetických produktů klientku vždy příjemně překvapí. Rozdíl v profesionální péči s hloubkovým čištěním bez podráždění a neodborným čištěním v domácím prostředí s přípravky z drogerie se prostě nedá srovnat. Pleť po ošetření v salonu je opravdu čistá, bez zanesených pórů, červených flíčků, dalších pohmožděnin či mikrotraumat, která si svým neodborným čištěním můžete způsobit. Není-li pleť perfektně vyčištěná, její krása nejenže nemá možnost vyniknout, ale nemá smysl na ni nanášet ani žádné další kosmetické přípravky. A nezapomeňte, profesionální kosmetické přístroje mají vždy vyšší výkon než ty, které jste zakoupily k domácímu použití.

Čištění i následná salonní péče se liší pro různé typy pleti, bereme v úvahu i aktuální stav pleti, který se mění nejen během let, ale též během roku a často závisí na Vaší psychické kondici, hormonální aktivitě či životním stylu. Na základě správné diagnostiky a širokého spektra kosmetických produktů, které máme v salonu k dispozici, jsme schopni pomoci i pokožce trpící nejrůznějšími problémy zároveň – sušší tváře, mastnější T-zóna, pupínky na bradě či vrásky kolem očí. Také Vám poradíme, jak se o pleť starat – většinou doporučíme změnit jen pár detailů, u některého typu pleti stačí vyměnit například čisticí gel za odličovací mléko a klientka je s pletí hned spokojenější, protože přestane docházet k dehydrataci během čištění. Samozřejmě Vám také nabídneme vzorečky krémů, abyste si byli jisté, že Vám daný přípravek opravdu vyhovuje.

Pravidelnost růže přináší

Čas nezastavíte, dobrou zprávou však je, že každá pleť může vypadat zdravě a udržovaně v každém věku. S pravidelnou profesionální péčí jsou výsledky opravdu nadosah a budete-li si přát, na cestě k Vaší vysněné pleti Vám budeme průvodcem.

zpět na úvodní stranu