Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

O nás

Vážení klienti, 

jako stejnojmenný kámen lapis lazuli, který je plný nekonečné energie noční oblohy a hvězd, i my bychom Vám rádi přinášeli klid a harmonii, stali se oázou Vaší pohody a v boji se stresem byli na Vaší straně. 

Nabízíme luxusní kosmetická ošetření a další zkrášlující procedury, masážní služby či speciální zábaly těla Body Wraps. Lze samozřejmě zakoupit i dárkové poukazy. Abyste se cítili příjemně opravdu po těle i na duši, můžete s námi také vyzkoušet jemné a účinné cvičení.

Budeme Vás hýčkat v příjemném prostředí, kde budete jen Vy a Váš terapeut. Budete se cítit jako v soukromých lázních. Přijďte si k nám odpočinout a zapomenout na běžné starosti. U nás můžete nechat myšlenky jen tak plynout, na chvíli se opravdu zastavit a načerpat novou energii. Najděte si pravidelný čas sami na sebe, odcházet budete vždy o něco krásnější a spokojenější!

Abychom mohli zaručit, že Vaše návštěva bude probíhat bez stresu, Vy si ji skutečně užijete a se službami budete 100% spokojeni, při plánování Vaší procedury u nás si nechte časovou rezervu a dostavte se včas. Jedině v takovém případě můžete očekávat kromě precizní a nadstandardní péče také dodržení všech doporučených protokolů a rituálů Vámi vybrané služby s přesně stanoveným časovým harmonogramem. Ve spěchu či nervozitě nelze relaxovat ani pracovat.

Podívejte se do naší nabídky a v případě dotazů se na nás s důvěrou obraťte, velice rádi Vám poradíme. Těšíme se na setkání s Vámi,

 

Ester Tapley - za tým SPA LAZULI

 

 

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner