Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

Tělová ošetření

Abychom mohli nabídnout co nejlepší péči, věnujeme se Vám vždy individuálně. Ptáme se na Váš zdravotní stav a doporučíme masáž vhodnou právě pro Vás. Pokud si nejste jisti, jaká masáž je pro Vás nejlepší nebo se na svoji první masáž chystáte, ozvěte se, rádi Vám poradíme. Každá masáž má totiž své kontraindikace, tedy doporučení, kdy na masáž nechodit a ne každá masáž je vhodná pro každého.

Nabízíme masáže s různými účinky, některé Vás osvěží, některé přímo uleví od nepříjemných bolestí či neduhů, které jsou často zapříčiněné sedavým způsobem života, jednostrannou či nepřiměřenou zátěží a nedostatkem pohybu vůbec. Dle typu masáže je možné uvolnit napětí v přetěžovaných částech zad i šíje, zmírnit bolesti hlavy nebo provést detoxikaci. Některé účinky pocítíte již během masáže a úleva tedy přichází téměř okamžitě. Masáže fungují jako prevence před nemocemi a stimulují imunitní systém. Zlepšují kvalitu spánku a podporují metabolismus i oběhový systém.

Pokud jste v časové tísni a rádi byste si dopřáli alespoň krátkou masáž, doporučujeme expresní 30 minutovou masáž zad a šíje. Zajděte k nám třeba během polední pauzy. Chcete-li však opravdu relaxovat a z masáže profitovat co nejvíce, vyhraďte si čas delší, rozdíl pocítíte sami.

Tělová ošetření odbourávají napětí a dodávají tělu energii. Celková regenerace organismu je již jen bonusem. Vyberte si z nabídky masáží, ošetření radiofrekvencí nebo vyzkoušejte - třeba v plesové sezóně - hloubkové čištění zad. A výsledkem naší masáže proti celulitidě budete prostě nadšeni!

Abychom mohli nabídnout co nejlepší péči, věnujeme se Vám vždy individuálně. Ptáme se na Váš zdravotní stav a doporučíme masáž vhodnou právě pro Vás. Pokud si nejste jisti, jaká masáž je pro Vás nejlepší nebo se na svoji první masáž chystáte, ozvěte se, rádi Vám poradíme. Masáž má totiž své kontraindikace, tedy doporučení, kdy na masáž nechodit a ne každá masáž je vhodná pro každého.

Pokud jste v časové tísni a rádi byste si dopřáli alespoň krátkou masáž, doporučujeme expresní 30 minutovou masáž zad a šíje. Zajděte k nám třeba během polední pauzy. Chcete-li však opravdu relaxovat a z masáže profitovat co nejvíce, vyhraďte si čas delší, rozdíl pocítíte sami.

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner