Mapa

Adresa:
SPA LAZULI
Blažíčkovo náměstí 457
500 02, Hradec Králové

Kontaktní údaje

Informace a objednávky:
E-mail: info@spalazuli.cz
Telefon: 604 555 029

Nezvedáme-li telefon, ozveme se Vám co nejdříve to půjde. 

 

Úvodem

Vážení klienti, 

jako stejnojmenný kámen lapis lazuli, který je plný nekonečné energie noční oblohy a hvězd, i my bychom Vám rádi přinášeli klid a harmonii. Především však nabízíme účinná kosmetická ošetření a další zkrášlující procedury, masážní služby či s námi můžete vyzkoušet pravidelné cvičení.

Před každou návštěvou s Vámi projdeme cenovou kalkulaci ošetření, aby nedošlo k zbytečnému nedorozumění. Jsme si však jisti, že kosmetická i jiná procedura pro Vás bude znamenat investici, která dává smysl a bude Vám přinášet radost i pohodu a v případě kosmetického ošetření i komplimenty.

Abychom mohli zaručit, že Vaše návštěva bude probíhat bez stresu, Vy si ji skutečně užijete a se službami budete 100% spokojeni, při plánování Vaší procedury u nás si nechte časovou rezervu a dostavte se včas. Jedině v takovém případě můžete očekávat kromě nadstandardní péče také dodržení všech doporučených protokolů a rituálů Vámi vybrané služby s přesně stanoveným časovým harmonogramem. Ve spěchu či nervozitě nelze relaxovat ani pracovat.

Podívejte se do naší nabídky a v případě dotazů se na nás s důvěrou obraťte.
Těšíme se na setkání s Vámi,

 

Ester Tapley - za tým SPA LAZULI

 

 

Naše služby|Ceník|Dárkové poukazy logo_paticka Rezervace|Náš tým|Kontakt

© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

Provozovatel studia: mgr. Ester Tapley, IČ:68222572, podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

www.spalazuli.cz|Vytvořila firma IT Partner