Zrodila se hvězda

Madam Maria Galland vytvořila jedinečný koncept péče o pleť spojením nejmodernějších dermatologických výzkumů a toho nejlepšího z kosmetického řemesla. Díky tanečnímu vzdělání si uvědomovala hodnotu doteku i jeho energii, čehož využila při propracovaných masážních technikách. I dnes – po více než 60-ti letech – tak udává standardy v péči o pleť po celém světě.

V 60.letech minulého století Madam Galland nabízela klientkám „krásu na míru“ a její jedinečné metody vycházely z toho, že pleť je mozaika různorodých potřeb. Zprávy o jejím umu a schopnostech se rychle rozkřikly. Zanedlouho poté založila výzkumné laboratoře, výrobní továrnu a otevřela svůj první salón na Rue Chateaubriand v Paříži.

Šedesátiletá tradice a umění inovace

Jedním z kultovních produktů je omlazující krém č. 5, jímž Maria Galland vzdává hold legendárnímu parfému Coco Chanel. Vyrábí se od roku 1962 a nestačí ho vyzkoušet, ten prostě musíte mít. Krém obsahuje včelí vosk, olej z lískových oříšků, fotolipidy s vitamíny A a B6 či sójové steroly. Krém pleť vyhladí, zjemní a obnoví její lipidovou bariéru. V salonu ho aplikujeme během ikonického ošetření s Modelační maskou.

Je neuvěřitelné, že samozahřívací Modelační maska přináší výjimečné výsledky již od roku 1963 – modeluje rysy zralé pleti, úspěšně bojuje proti gravitaci i vráskám a stimuluje biologické procesy, které v pleti probíhají. Produkty pod maskou jsou nanášeny na základě mozaikové metody, tj. cílí na potřeby jednotlivých částí pleti. Modelační maska je plná kvalitních minerálních mikročástic se stopovými prvky, obsahuje křemík a selen. Otevírá ucpané póry a umožňuje pronikání účinných látek do pleti. Má liftingový efekt a aktivně působí proti stárnutí. Regeneruje a restrukturalizuje kolagenová i elastinová vlákna, obnovuje pružnost. Je to opravdu to nejlepší, co si můžete dopřát.

V inovovaných či zcela nových produktových řadách a salonních ošetřeních z posledních let naleznete mikročástice zlata, výtažky z kaviáru, exotických rostlin nebo omlazující fytohormony. Použití účinných a inovativních aktivních látek zaručuje jemné textury všech výrobků a výjimečné výsledky hned při prvním použití.

Čas běží, krása zůstává

Vychutnejte si nejluxusnější péči na míru přímo z Paříže a vnímejte ji všemi smysly. Nechte se opečovávat. Maria Galland Paris si poradí s náročnou pletí i náročnou zákaznicí. Holistický přístup, individuální péče na míru a prémiové produkty Vám přinesou krásu v každém věku.

zpět na úvodní stranu